Mladšie mini žiačky

Veková kategória:       dievčatá, ročník narodenia 2006 a mladšie
Tréner: Andrea Čubanová
Asistent trénera: Alica Ferečáková
Kontakt: acubanova@gmail.com


Hráčky: 

imag100111

BALOGOVÁ Nina OLEXOVÁ Laura  TAUŠOVÁ Nataša
DRUGDOVÁ Sofia      STASOVÁ Karin MATEJKOVÁ Michaela
FORNADEĽOVÁ Sofia ŠAVELOVÁ Adriana PAPCUNOVÁ Ľuboslava
HARHAYOVÁ Michaela   ŠTECOVÁ Kristína POLOMSKÁ Veronika
HELDÁKOVÁ Melánia TKÁČOVÁ Timea ĎURÁSOVÁ Alexandra
ILČÁKOVÁ Timea KUŠIONOVÁ Jana  BARČOVÁ Sofia
KIRÁLYOVÁ Anastázia KNAPÍKOVÁ Nicola ŠIMŠAJOVÁ Ľuboslava
KURUCOVÁ Lea VOĽANSKÁ Martina ŠOLTÝSOVÁ Vanessa

 

ZÁKLADNÁ SKUPINA – 5×5

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE BODY
1. MBK Ružomberok 11 11 0 645:324 22
2. BK ŠKP Banská Bystrica 11 5 6 482:531 16
3. BAM Poprad 11 4 7 405:510 15
4. BKM Žilina – Závodie 11 2 9 329:496 13
DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
29.10.2016 BK ŠKP Banská Bystrica BAM Poprad 40:39 (6:18)
12.11.2016 BKM Žilina – Závodie BAM Poprad  56:16 (25:11) 
26.11.2016 BAM Poprad MBK Ružomberok  33:71 (13:32) 
10.12.2016 BAM Poprad BK ŠKP Banská Bystrica  49:34 (31:14)
07.01.2017 BAM Poprad BKM Žilina – Závodie  57:31 (29:20)
21.01.2017 MBK Ružomberok BAM Poprad   33:29 (17:12)
04.02.2017 BK ŠKP Banská Bystrica BAM Poprad   84:11 (44: 4) 
18.02.2017 BKM Žilina – Závodie BAM Poprad   33:19 (12:13) 
04.03.2017 BAM Poprad MBK Ružomberok  41:65 (17:40)
18.03.2017 BAM Poprad BK ŠKP Banská Bystrica
 57:39 (19:17)
01.04.2017 BAM Poprad BKM Žilina – Závodie  54:24 (36:4) 
22.04.2017 MBK Ružomberok BAM Poprad 80:11 (52:1) 

 

ZÁKLADNÁ SKUPINA – 3×3

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE BODY
1. MBK Ružomberok 11 8 3 129:83 19
2. BAM Poprad 10 6 4 104:90 16
3. BKM Žilina – Závodie 10 4 6 94:108 14
4. BK ŠKP Banská Bystrica 11 3 8 87:133 14
DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
29.10.2016 BK ŠKP Banská Bystrica BAM Poprad 4:16 
12.11.2016 BKM Žilina – Závodie BAM Poprad 20:0
26.11.2016 BAM Poprad MBK Ružomberok   2:10 
10.12.2016 BAM Poprad BK ŠKP Banská Bystrica 18:12 
07.01.2017 BAM Poprad BKM Žilina – Závodie
21.01.2017 MBK Ružomberok BAM Poprad  3:17
04.02.2017 BK ŠKP Banská Bystrica BAM Poprad  15:5
18.02.2017 BKM Žilina – Závodie BAM Poprad  9:11
04.03.2017 BAM Poprad MBK Ružomberok  16:4
18.03.2017 BAM Poprad BK ŠKP Banská Bystrica  15:5
01.04.2017 BAM Poprad BKM Žilina – Závodie 10:12 pp 
22.04.2017 MBK Ružomberok BAM Poprad