Kadetky

Veková kategória:             dievčatá, ročník narodenia 2000,2001 a 2002
Tréner: Vladimír Kováč
Asistent trénera Jana Janáčková, Alena Kováčová

 

.

Hráčky: 

Karin Černohorská Veronika Kuklová Tamara Turzáková
Lucia Prosbová Michaela Falisová Terézia Sagalincová
Veronika Orságová Katarína Barillová Vanesa Olekšáková
Kristína Smoleňáková Zuzana Leščinská Barbora Didová
Veronika Doláková Ema Rodáková Sofia Barboričová
Daniela Slavkovská Natália Kollárová Soňa Mamráková
  Andrea Mindoková  

 

NADSTAVBA 1-8: Družstvo skončilo na konečnom 6. mieste

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. YA Košice 14 13 1 962 : 593 369 27
2. BK ŠKP 08 Banská Bystrica 14 11 3 775 : 563 212 25
3. BK KLOKANI Ivanka pri Dunaji 14 10 4 828 : 778 50 24
4. BK Lokomotíva Sereď 14 8 6 787 : 769 18 22
5. BK Slovan Bratislava 14 6 8 790 : 766 24 20
6. BAM Poprad 14 5 9 819 : 878 -59 19
7. ŠŠK Žilina – Budatín 14 2 12 634 : 827 -193 16
8. BK SOUŽ Cassovia Košice 14 1 13 566 : 987 -421 15

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
28.01.2017 BAM Poprad BK ŠKP 08 Banská Bystrica  56:71 (29:39)
11.02.2017 BK SOUŽ Cassovia Košice BAM Poprad  65:60 (28:35)
12.02.2017 YA Košice BAM Poprad  61:43 (28:24) 
25.02.2017 ŠŠK Žilina – Budatín BAM Poprad  55:69 (29:31
26.02.2017 BK Lokomotíva Sereď BAM Poprad  59:50 (29:28)
11.03.2017 BAM Poprad BK Klokani Ivánka pri Dunaji  60:66 (30:34)
12.03.2017 BAM Poprad BK Slovan Bratislava  71:64 (39:27)
25.03.2017 BK ŠKP 08 Banská Bystrica BAM Poprad    54:40 (28:27)
08.04.2017 BAM Poprad YA Košice    59:72 (34:36) 
09.04.2017 BAM Poprad BK SOUŽ Cassovia Košice    70:56 (29:23) 
29.04.2017 BAM Poprad BK Lokomotíva Sereď  79:75 (39:34)
30.04.2017 BAM Poprad ŠŠK Žilina – Budatín 61:38 (33:18)
13.05.2017 BK Slovan Bratislava BAM Poprad 69:52 (29:28) 
14.05.2017 BK Klokani Ivánka pri Dunaji BAM Poprad 68:53 (37:23) 

 

ZÁKLADNÁ SKUPINA – Kadetky postúpili do celoslovenskej skupiny 1-8 z tretieho miesta

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. YA Košice 14 13 1 1168 : 674 494 27
2. BK ŠKP 08 Banská Bystrica 14 11 3 903 : 641 262 25
3. BAM Poprad 14 9 5 807 : 783 24 23
4. BK SOUŽ Cassovia Košice 14 7 7 703 : 782 -79 21
5. MBK Ružomberok 14 6 8 914 : 792 122 20
6. ŠBK Spišská Nová Ves 14 5 9 818 : 866 -48 19
7. ŽBK Rožňava 14 5 9 1036 : 1026 10 19
8. BKM Bardejov 14 0 14 421 : 1206 -785 14

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
08.10.2016 ŠBK Spišská Nová Ves BAM Poprad  42:51 (22:23) 
09.10.2016 BAM Poprad ŠBK Spišská Nová Ves  68:59 (42:24)
22.10.2016 BAM Poprad ŽBK Rožňava  61:48 (29:16) 
23.10.2016 BAM Poprad BK SOUŽ Cassovia Košice  61:48 (29:16)
05.11.2016 BAM Poprad BKM Bardejov  62:32 (39:21) 
06.11.2016 BAM Poprad YA Košice  53:54 (26:22)
19.11.2016 BK ŠKP 08 Banská Bystrica BAM Poprad 54:40 (28:27) 
20.11.2016 MBK Ružomberok BAM Poprad  51:53 (25:31)
03.12.2016 BK SOUŽ Cassovia Košice BAM Poprad 64:45 (28:19) 
04.12.2016 ŽBK Rožňava BAM Poprad  87:50 (42:24)
17.12.2016 YA Košice BAM Poprad  69:51 (35:21)
18.12.2016 BKM Bardejov BAM Poprad  43:62 (21:34)
14.01.2017 BAM Poprad MBK Ružomberok  64:63 (30:27)
15.01.2016 BAM Poprad BK ŠKP 08 Banská Bystrica  69:45 (45:22)