Staršie žiačky

Veková kategória: dievčatá, ročník narodenia 2001 a 2002
Tréner: Gabriela Husárová
Kontakt: 0905 678 621

Miesto a čas tréningov: 

pondelok  ZŠ Komenského  18,00 – 19,30
utorok  ZŠ Komenského  15,30 – 17,00
streda  ZŠ Komenského/mt  16,30 – 18,00
štvrtok  ARENA Poprad  16,30 – 18,15
piatok  ZŠ Komenského  16,30 – 18,00

.

Hráčky: 

4 Lucia Prosbová 10 Michaela Falisová 24 Terézia Sagalincová
5 Veronika Orságová 11 Katarína Barillová 33 Vanesa Olekšáková
6 Kristína Smoleňáková 12 Zuzana Leščinská 34 Barbora Didová
7 Veronika Doláková 13 Ema Rodáková 35 Sofia Barboričová
8 Alexandra Schickerleová 14 Bianka Tanyasiová 25 Soňa Mamráková
9 Daniela Slavkovská 15 Andrea Mindoková 32 Natália Kollárová

 

Tabuľka a rozpis zápasov

.

Skupina 1-8 – Družstvo skončilo na konečnom 6. mieste 

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. YA 2001 Košice 14 14 0 962 : 642 320 28
2. BK ŠKP 08 B. Bystrica 14 10 4 883 : 667 216 24
3. SPARTAK Myjava 14 9 5 913 : 728 185 23
4. BK Klokani Ivanka pri Dunaji 14 8 6 817 : 868 -51 22
5. MBK Ružomberok 14 7 7 924 : 815 109 21
6. BAM Poprad 14 5 9 812 : 875 -63 19
7. ŠKBD Spišská Nová Ves 14 2 12 676 : 984 -308 16
8. ŠŠK ZŠ Atómová Trnava 14 1 13 681 : 1089 -408 15

..

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
23.01.2016 BAM Poprad MBK Ružomberok  73:92 (37:51)
06.02.2016 ŠŠK ZŠ Atómová, Trnava BAM Poprad  46:71 (17:33)
07.02.2016 SPARTAK Myjava BAM Poprad  62:48 (28:30)
20.02.2016 BAM Poprad YA 2001 Košice 45:65 (23:33)
21.02.2015 BAM Poprad BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 63:46 (30:24) 
05.03.2016 BK ŠKP 08 B. Bystrica BAM Poprad  73:55 (28:25)
06.03.2016 BK KLOKANI Ivanka p. Dunaji BAM Poprad 74:64 (41:35) 
19.03.2016 MBK Ružomberok BAM Poprad 66:37 (30:20) 
09.04.2016 BAM Poprad SPARTAK Myjava 55:61 (26:30) 
10.04.2016 BAM Poprad ŠŠK ZŠ Atómová, Trnava  75:52 (41:18)
23.04.2016 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves BAM Poprad  61:50 (32:26)
24.04.2016 YA 2001 Košice BAM Poprad  81:57 (42:25)
07.05.2016 BAM Poprad BK KLOKANI Ivanka p. Dunaji  60:45 (27:20)
08.05.2016 BAM Poprad BK ŠKP 08 B. Bystrica  59:51 (23:29)

 

Základná časť, skupina VÝCHOD – družstvo skončilo na treťom mieste a postúpilo medzi najlepších osem družstiev súťaže

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. YA Košice 2001 14 13 1 1432 : 408 1024 27
2. BK ŠKP 08 B. Bystrica 14 13 1 1244 : 393 851 27
3. BAM Poprad 14 10 4 1012 : 613 399 24
4. ŠKBD Spišská Nová Ves 14 8 6 938 : 688 250 22
5. YA Košice 2002 14 6 8 720 : 522 180 20
6. BK KOVOHUTY Krompachy 14 4 10 624 : 950 -326 18
7. MBK Lučenec 14 1 13 236 : 1445 -1209 15
8. BKM Bardejov 14 1 13 198 : 1367 -1169 15

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
26.09.2015 BKM Bardejov BAM Poprad 12:133 (10:73)
27.09.2015 BAM Poprad BKM Bardejov 99:2 (48:1)
10.10.2015 YA 2002 Košice BAM Poprad 42:45 (29:29)
11.10.2015 YA 2001 Košice BAM Poprad  78:34 (46:10) 
24.10.2015 BK KOVOHUTY Krompachy BAM Poprad 36:92 (19:52) 
25.10.2015 BK 04 AC LB Spišská Nová Ves BAM Poprad 41:73 (20:42) 
14.11.2015 BAM Poprad MBK Lučenec 112:10 (65:2) 
15.11.2015 BAM Poprad BK ŠPK 08 Banská Bystrica  49:66 (22:36)
28.11.2015 BAM Poprad YA 2001 Košice  62:93 (31:37)
29.11.2015 BAM Poprad YA 2002 Košice  61:54 (26:27)
12.12.2015 BAM Poprad BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 67:55 (26:31) 
13.12.2015 BAM Poprad BK KOVOHUTY Krompachy  82:43 (40:24)
09.01.2016 BK ŠPK 08 Banská Bystrica BAM Poprad 72:36 (41:18) 
10.01.2016 MBK Lučenec BAM Poprad 9:67 (3:36)