Kadetky

Veková kategória: dievčatá, ročník narodenia 1999 a mladšie
Tréner: Jana Janáčková, Alena Kováčová
Kontakt: 0915 835 038

Miesto a čas tréningov: 

ARENA Poprad pondelok  15,30 – 16,00
ZŠ Komenského utorok  18,00 – 19,30
ZŠ Komenského streda  15,30 – 17,00
ZŠ Komenského štvrtok  18,00 – 19,30
ZŠ Komenského piatok  18,00 – 19,30

 

Hráčky: 

Lea Rusnáková Veronika Kuklová Michaela Falisová
Františka Grichová Ema Rodáková Vanesa Olekšáková
Karolína Schmidtová Andrea Mindoková Barbora Didová
Klaudia Barčová Kristína Smoleňáková Veronika Doláková
Anna Mária Šoltésová Daniela Slavkovská Veronika Orsagová
Tamara Turzáková Michaela Falisová Bianka Tanyasiová
 Karin Černohorská  

 

.

Tabuľka a rozpis zápasov: 

.

Skupina 1-8: Družstvo skončilo na konečnom 7. mieste

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. MBK Stará Turá 14 12 2 925 : 700 225 26
2. YA Košice 1999 14 12 2 917 : 671 246 26
3. YA Košice 2000 14 10 4 941 : 785 156 24
4.. BK SLOVAN Bratislava 14 9 5 857 : 667 190 23
5. BK ŠKP 08 Banská Bystrica 14 6 8 721 : 763 -42 22
6. ŠBK Spišská Nová Ves 14 4 10 585 : 672 -87 17
7. BAM Poprad 14 2 12 640 : 866 -226 16
8. BKM Junior UKF Nitra 14 1 13 599 : 1061 -462 14

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
27.02.2016 BAM Poprad YA 1999 Košice  46:71 (18:44)
28.02.2016 BAM Poprad YA 2000 Košice  66:69 (26:37)
12.03.2016 BK ŠKP 08 Banská Bystrica BAM Poprad  49:42 (21:22)
13.03.2016 BKM Junior UKF Nitra BAM Poprad  75:51 (43:25)
23.03.2016 Spišská Nová Ves BAM Poprad 61:39 (28:14) 
02.04.2016 BAM Poprad MBK Stará Turá  46:61 (17:25)
03.04.2016 BAM Poprad BK SLOVAN Bratislava  48:70 (19:34)
16.04.2016 YA 2000 Košice BAM Poprad   57:36 (34:19)
17.04.2016 YA 1999 Košice BAM Poprad 70:29 (31:13) 
20.04.2016 BAM Poprad Spišská Nová Ves 44:38 (18:20) 
30.04.2016 BAM Poprad BKM Junior UKF Nitra 48:39 (24:22) 
01.05.2016 BAM Poprad BK ŠKP 08 Banská Bystrica 43:48 (17:24) 
14.05.2016 BK SLOVAN Bratislava BAM Poprad 82:42 (42:20) 
15.05.2016 MBK Stará Turá BAM Poprad  76:60 (32:31)

 

Základná časť – skupina VÝCHOD

Po základnej časti družstvo skončilo v skupine VÝCHOD na treťom mieste a postupuje do ďaľších bojov v skupine 1-8.

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. YA Košice 1999 18 18 0 1421 : 690 731 36
2. YA Košice 2000 18 14 4 1263 : 913 350 32
3. BAM Poprad 18 12 6 1074 : 912 162 30
4. ŠBK Spišská Nová Ves 18 12 6 1022 : 951 71 30
5. BK SOUŽ Cassovia Košice 18 12 6 1111 : 946 165 30
6.  ŠŠK UNION Press Košice 18  8 10 1066 : 995 71 26
7. MBK Ružomberok 18 5 13 1002 : 1230 -228 23
8. BKM Bardejov 18 5 13 993 : 1198 -205 23
9. 1. BK Michalovce 18 2 16 989 : 1441 -452 20
10. ŽBK Rožňava 18 2 16 881 : 1546 -665 20

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
03.10.2015 BKM Bardejov BAM Poprad 47:80 (27:39) 
04.10.2015 BAM Poprad BKM Bardejov 43:37 (19:32) 
17.10.2015 BAM Poprad ŽBK Rožňava 66:27 (36:15)
18.10.2015 ŽBK Rožňava BAM Poprad 36:71 (21:35) 
07.11.2015 Spišská Nová Ves BAM Poprad 48:49 (28:23) 
08.11.2015 BAM Poprad Spišská Nová Ves  53:57 (22:29)
21.11.2015 1. BK Michalovce BAM Poprad  50:68 (27:36)
22.11.2015 BAM Poprad 1. BK Michalovce  105:54 (50:30)
05.12.2015 BAM Poprad ŠŠK UNION Press Košice 57:50 (28:27) 
06.12.2015 ŠŠK UNION Press Košice BAM Poprad  60:35 (25:15)
19.12.2015 YA 2000 Košice BAM Poprad  81:49 (39:21)
20.12.2015 BAM Poprad YA 2000 Košice 56:63 (27:35) 
16.01.2016 BAM Poprad YA 1999 Košice  36:59 (20:31)
17.01.2016 YA 1999 Košice BAM Poprad  69:36 (36:16)
30.01.2016 BK SOUŽ Cassovia Košice BAM Poprad 43:51 (21:27) 
31.01.2016 BAM Poprad BK SOUŽ Cassovia Košice 66:40 (31:28) 
13.02.2016 BAM Poprad MBK Ružomberok 78:48 (43:21) 
14.02.2016 MBK Ružomberok BAM Poprad  43:75 (15:42)