Juniorky

Veková kategória: dievčatá, ročník narodenia 1997 a mladšie
Tréner: Alena Kováčová, Jana Janáčková, 
Kontakt: 0948 517 431, 0915 835 038

.

Miesto a čas tréningov: 

ARENA Poprad pondelok  15,30 – 16,00
ZŠ Komenského utorok  18,00 – 19,30
ZŠ Komenského streda  15,30 – 17,00
ZŠ Komenského štvrtok  18,00 – 19,30
ZŠ Komenského piatok  18,00 – 19,30

.

Hráčky: 

4 Dominika Drobná 10 Anna Mária Šoltésová 16 Dominika Handzušová
5 Lea Rusnáková 11 Valentína Majerčáková 17 Michaela Grigerová
6 Františka Grichová 12 Tamara Turzáková 18 Patrícia Sojáková
7 Karolína Schmidtová 13 Karin Černohorská 19 Katarína Kubová
8 Martina Chripková 14 Alexandra Bolozová 23 Andrea Vyšňová
9 Klaudia Barčová 15 Albína Ukaová 24 Veronika Kuklová

 

Tabuľka a rozpis zápasov: 

.

Skupina 7-11 – Družstvo obsadilo konečné 7. miesto

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. BAM Poprad 28 15 13 1645 : 1560 85 43
2. MBK Ružomberok 28 12 16 1592 : 1734 -126 40
3. CBK Košice 28 12 16 1563 : 1750 -187 40
4. BK SOUŽ Cassovia Košice 28 3 25 1472 : 2011 -539 31
5. BK ZŠ Zvolen 28  2 26 1190 : 2086  -896 30

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
05.03.2016 BK ZŠ Zvolen BAM Poprad  21:81 (8:34)
19.03.2016 BAM Poprad BK SOUŽ Cassovia Košice  75:54 (45:25) 
20.03.2016 BAM Poprad MBK Ružomberok  78:59 (48:28)
10.04.2016 BAM Poprad BK ZŠ Zvolen 60:26 (31:8) 
23.04.2016 BAM Poprad CBK Košice  74:29 (30:20)
24.04.2016 BK SOUŽ Cassovia Košice BAM Poprad  52:72 (22:32)
07.05.2016 MBK Ružomberok BAM Poprad  68:52 (36:27)
08.05.2016 CBK Košice BAM Poprad 56:73 (21:34) 

 

Základná časť – družstvo skončilo na siedmom mieste a pokračovať v súťaži bude v skupine 7-11.

POR. DRUŽSTVO ZÁPASY VÝHRY PREHRY SKÓRE ROZDIEL BODY
1. BKM UKF Junior Nitra 20 19 1 1497 : 888 609 39
2. ŠBK Šamorín 20 16 4 1447 : 1032 415 36
3. BK ŠKP 08 Banská Bystrica 20 16 4 1239 : 1172 67 36
4. MBK Stará Turá 19 12 7 1340 : 1021 319 31
5. BKŽ Levice 19 12 7 1140 : 946 194 31
6. YA Košice 20 10 10 1096 : 1037 59 30
7. BAM Poprad 20 8 12 1080 : 1195 -115 28
8 CBK Košice 20 8 12 1102 : 1247 -145 28
9. MBK Ružomberok 20 6 14 1125 : 1326 -201 26
10. BK SOUŽ Cassovia Košice 20 2 18 1012 : 1474 -462 22
11. BK ZŠ Zvolen 20  0 20 836 : 1576  -740 20

 

DÁTUM DOMÁCI HOSTIA VÝSLEDOK
26.09.2015 BAM Poprad BK ZŠ Zvolen 71:61 (41:24)
27.09.2015 BAM Poprad BKŽ Levice 53:65 (39:32)
10.10.2015 BAM Poprad BKM Junior Nitra 44:81 (29:34) 
11.10.2015 BAM Poprad MBK Stará Turá 42:61 (14:37 
24.10.2015 YA Košice BAM Poprad  69:42 (43:25)
25.10.2015 BK SOUŽ Cassovia Košice BAM Poprad 47:60 (21:22) 
14.11.2015 BAM Poprad BK ŠKP 08 Banská Bystrica 67:37 (33:21) 
15.11.2015 BAM Poprad MBK Ružomberok  53:45 (25:23)
18.11.2015 BAM Poprad CBK Košice  51:55 (20:30)
29.11.2015 ŠBK Šamorín BAM Poprad  69:46 (41:21)
12.12.2015 BKŽ Levice BAM Poprad 55:37 (27:29)
13.12.2015 BK ZŠ Zvolen BAM Poprad 47:61 (25:30)
16.12.2015 CBK Košice BAM Poprad 71:57 (31:26)
 09.01.2016  MBK Stará Turá BAM Poprad 75:22 (46:12)
10.01.2016  BKM Junior UKF Nitra BAM Poprad  84:44 (44:20)
23.01.2016 BAM Poprad BK SOUŽ Cassovia Košice 85:42 (38:19) 
24.01.2016 BAM Poprad YA Košice  59:50 (35:26)
06.02.2016 MBK Ružomberok BAM Poprad 54:64 (23:32) 
07.02.2016 BK ŠKP 08 Banská Bystrica BAM Poprad 58:56 (39:23) 
20.02.2016 BAM Poprad ŠBK Šamorín 66:69 (35:37)