Staršie žiačky

Veková kategória:  dievčatá, ročník narodenia 1999 a mladšie
Tréner: Jana Janáčková
Kontakt: 0915 835 038

Miesto a čas tréningov: 

ZŠ Komenského      pondelok 16:00 – 17:30 hod
ZŠ Komenského  utorok 15:30 – 17:00 hod
ZŠ Komenského  streda 15:30 – 17:00 hod
ZŠ Komenského  štvrtok 17:00 – 18:30 hod
ZŠ Komenského  piatok 15:30 – 17:00 hod

Hráčky:

Klaudia Barčová
Laura Grigláková
Karla Halušková
Silvia Paučíková
Katarína Šimoňáková
Anna Mária Šoltésová
Zuzana Vyšňová
Ivana Žihalová
Lea Rusnáková
Veronika Kuklová
Tamara Turzáková
Michaela Šipulová
Soňa Gardianová
Karolína Schmidtová
Karin Černohorská

DSC_0985

Konečná tabuľka skupiny 1-8 – družstvo postúpilo do celoslovenskej časti, kde obsadilo 7. miesto

 

Por. Družstvo Zápasy Výhry Prehry

Skóre

Rozdiel Body

1.

BKM Junior UKF Nitra

14

14

0

1207 : 569

638

28

2.

MBK Stará Turá

14

12

2

1021 : 776

245

26

3.

BKŽ Levice

14

9

5

828 : 773

55

23

4.

YA 1999 Košice

14

7

7

760 : 802

-42

21

5.

BK ŠKP 08 B.Bystrica A

14

5

9

788 : 847

-59

19

6.

BKM Bardejov

14

5

9

812 : 959

-147

19

7.

BAM Poprad

14

2

12

673 : 1036

-363

16

8.

YA 2000 Košice

14

2

12

749 : 1076

-327

16

 

Rozpis zápasov – skupina 1-8

Dátum Domáci Hostia Výsledok
8.2.2014 BAM Poprad YA 1999 Košice 40:70
22.2.2014 BAM Poprad BKŽ Levice 45:79
23.2.2014 BAM Poprad BK ŠKP 08 B. Bystrica A 65:62
8.3.2014 BKM Junior UKF Nitra BAM Poprad 83:35
9.3.2014 MBK Stará Turá BAM Poprad 66:47
22.3.2014 BAM Poprad BKM Bardejov 39:58
23.3.2014 BAM Poprad YA 2000 Košice 63:69
9.2.2014 YA 1999 Košice BAM Poprad 50:42
5.4.2014 BK ŠKP 08 B. Bystrica A BAM Poprad 85:41
6.4.2014 BKŽ Levice BAM Poprad 78:44
26.4.2014 BAM Poprad MBK Stará Turá 52:58
27.4.2014 BAM Poprad BKM Junior UKF Nitra 23:115
10.5.2014 Young Angels 2000 Košice BAM Poprad 71:79
11.5.2014 BKM Bardejov BAM Poprad 92:57

SKUPINA VÝCHOD

Základná časť

Dátum Domáci Hostia Výsledok
5.10.2013 BAM Poprad ŠKBD Spišská Nová Ves 96:30
19.10.2013 MBK Región Rožňava BAM Poprad 73:76
20.10.2013 ŠŠK UNION Press Košice BAM Poprad 43:67
2.11.2013 BKM Bardejov BAM Poprad 76:58
3.11.2013 YA 2000 Košice BAM Poprad 57:44
16.11.2013 BAM Poprad YA 1999 Košice 46:56
17.11.2013 BAM Poprad CASSOVIA Košice 78:44

Odvetná časť

Dátum Domáci Hostia Výsledok
30.11.2013 ŠKBD Spišská Nová Ves BAM Poprad 32:68
14.12.2013 BAM Poprad ŠŠK UNION Press Košice 88:29
15.12.2013 BAM Poprad MBK Región Rožňava 81:51
11.1.2014 BAM Poprad YA 2000 Košice 62:78
12.1.2014 BAM Poprad BKM Bardejov 66:67
25.1.2014 CASSOVIA Košice BAM Poprad 61:70
26.1.2014 YA 1999 Košice BAM Poprad 50:42